Операційні системи

Найпопулярнішими ОС зараз є: Microsoft Windows, Linux, MacOS, Unix та ін.

 

Операційні системи підрозділяються по областях використання, а також за специфікою реалізацііпроцессов управління ресурсами комп’ютера.

op-sysst

Операційна система Microsoft Windows 10 Home

win10-home

Нова універсальна операційна система, яка призначена для всіх типів пристроїв. У число цих пристроїв входять не тільки персональні комп’ютери, ноутбуки, планшети, але і смартфони, телевізори, різні плати і промислові пристрої, що використовуються для сценаріїв Internet of Things.

Операційна сістема Microsoft Windows 10 Professional

win10-pro

Десктопна операційна система, розроблена на базі Windows 10 Home. Створена з оглядкою на потреби малого бізнесу, дозволяє управляти пристроями і додатками, захищати конфіденційні дані, підтримує сценарії максимально продуктивного віддаленого і мобільного використання, дає змогу використовувати різні хмарними технологіями.

Get Genuine Solution (GGS) Windows 10 Professional

win-10-pro2

Продукт з повною ліцензією на операційну систему Windows для замовників, яким потрібно легалізувати операційну систему для наявних ПК. Це рішення для легалізації раніше встановлених піратських копій Windows, зокрема Windows 7 Professional, Windows 8, в рамках програми корпоративного ліцензування Open License для малих і середніх організацій.

http://contact-bg-min

Залишились питання?

Вкажіть ім'я та номер телефону і ми зв'яжемося з вами