Моніторинг та управління ІТ-інфраструктурою

Використання коштів моніторингу та управління допомагає планувати модернізацію і розвиток ІТ-інфраструктури, істотно знизити кількість трудомістких ручних операцій з налаштування користувача робочих місць, скоротити витрати на обслуговування і підтримку інформаційної системи, а також підвищити надійність надання сервісів.
Для підприємств, ІТ-інфраструктура яких побудована з використанням обладнання і програмного забезпечення різних виробників, рекомендуємо спеціалізоване ПО провідних світових вендорів.

Програмні рішення для моніторингу та управління ІТ-інфраструктурою:

Мониторинг ИТ

Paessler AG

Paessler Logo

PRTG Network Monitor – це уніфіковане рішення для моніторингу мережі, яке дозволяє компаніям отримувати повну інформацію про їх IT-ресурсах.
Моніторинг мережевих ресурсів за допомогою PRTG Network Monitor сприяє ранньому виявленню збоїв в роботі web-сайтів і мережі, миттєвого визначення характеру помилок і мінімізації часу простоїв

SolarWinds

imgonline-com-ua-Resize-9Na1IFnKNW6te0

SolarWinds Network Performance Monitor – це потужне програмне забезпечення для моніторингу мережі, яке дозволяє швидко знаходити, діагностувати і усувати проблеми і простої мережевий продуктивності

http://contact-bg-min

Потрібна консультація?

Якщо ви не знаєте, який продукт найкраще підійде, зверніться до наших консультантів