Графіка і дизайн

Всі засоби обробки графіки поділяються на редактори растрових і векторних зображень. Обидва ці типу є незамінними інструментами для дизайнерів, художників, ілюстраторів і інших фахівців, чия робота так чи інакше пов’язана з обробкою або створенням зображень

imgonline-com-ua-Resize-AknRarpGDlDU2n1H

Adobe

adobe

Creative Cloud

Creative Cloud – це набір з понад 20 програм і служб для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв для роботи з фотографіями й відео, дизайну, створення веб-контенту, користувацьких інтерфейсів і досвіду тощо.

Photoshop CC

Illustrator CC

InDesign CC

Corel

corel

CorelDRAW Graphics Suite 2020

З CorelDRAW® Graphics Suite 2020 ви можете не тільки займатися створенням дизайн-проектів будь-де, але і працювати в зручному для вас форматі – на платформах Windows і Mac – в інтуїтивному інтерфейсі, спеціально розробленому для кожної з цих платформ.

CorelCAD 2020

САПР-програма для 2D проектування, 3D моделювання та 3D друку

CorelCAD ™ 2020 – це ефективне і економічно прийнятне рішення для створення детальних креслень, необхідних при розробці технічних проектів. Представлені в програмі точні інструменти для 2D креслення і 3D моделювання дозволять вам підняти якість ваших матеріалів в області візуальної комунікації на новий рівень.

CorelDRAW Technical Suite 2020

Професійне рішення для розробки дизайну та технічної комунікації

Заснований на найпотужнішому графічному пакеті в галузі, CorelDRAW Technical Suite 2020 пропонує вражаючий набір унікальних інструментів, спеціально розроблених для робочого процесу технічного обміну інформацією.

Corel PaintShop Pro 2020

Програмне забезпечення для редагування фото

Надійні, універсальні і інтуїтивно зрозумілі інструменти для розробки дизайну і створення фото-проектів – за прийнятною ціною і без обмежень, що накладаються підпискою.

TechSmith

Без названия (1)

Techsmith Snagit

http://contact-bg-min

Потрібна консультація?

Якщо ви не знаєте, який продукт найкраще підійде, зверніться до наших консультантів